Jdi na obsah Jdi na menu
 


Kauza ÚPRAVA VOZOVKY v Hostivaři

Příspěvky

ANKETA - výsledky

30. 1. 2008

Posbírali jsme mnoho odpovědí, účast byla naprosto úžasná. Zde jsou finální výsledky ankety, ještě podrobnější analýzy má sdružení k dispozici a budou pro případné zájemce k dispozici - prosím neváhejte si o ně napsat na mail. Uzavřela jsem výsledky i přesto že vím o min. 2 rodinách, kteří mají zájem o tuto anketu ale přesto bohužel  neměli čas anketní lístek hodit do schránky. Takto se jim omlouvám že jsme dále čekat nemohli.

Zde jsou výsledky naší ankety k nahlédnutí:

 

ANKETA pro občany Hostivaře

22. 1. 2008

Zde si můžete vytisknout anketu určenou výhradně pro obyvatele ulic Zápotoční, Nad Botičem, Za Botičem, Na Sedlišti, Na Kozinci, V Nové Hostivaři a U Břehu. Anketu může vyplnit každý občan starší 16 let s trvalým pobytem v příslušných ulicích Hostivaře a odevzdat podepsanou do 31.1. do schránky Nad Botičem 5.
 

Projekt úpravy vozovky Zápotoční, U Břehu a dalších

17. 1. 2008

Občanské sdružení se aktivně zapojilo do diskuze s Radnicí ohledně plánované investiční akce : Úprava vozovky v Hostivaři (ulice Zápotoční, U Břehu, Nad Botičem, Na Kozinci a Na sedlišti). V této chvíli se snažíme ujednotit postup v této záležitosti v rámci sdružení a připravit anketu mezi obyvateli. Rádi bychom zaktivizovali všechny obyvatele této oblasti aby věděli o přínosech a záporech tohoto záměru a především se měli možnost k projektu vyjádřit.